Süreçler

Numune çalışmalarının sipariş anlamına geldiğini biliyoruz.
Numune Departmanı

Birlikte çalıştığımız müşterilerimize sunduğumuz başlıca hizmetlerimizden birisi olan numune departmanımızda, deneyimli teknik ekibimiz ve ileri teknoloji laboratuvar cihazlarımız ile "istenilen orijinal numune" üzerinden birebir çalışma yapıyoruz. İddialı olduğumuz bölümlerimizden biri olan numune departmanımız, istenilen renkte üretimi gerek bobin gerek ise elyaf çalışması olarak kısa sürelerde üretebiliyor.

Renk, bizim işimiz.
Boyama Departmanı

Tüm boya kazanlarımızda, Avrupa'nın önde gelen makine üreticilerinin teknolojilerini kullanıyoruz. Yüksek kapasiteli üretim hacmimiz, gereksinim duyulan miktarda üretim için elverişli makine parkurumuz ve tecrübeli ekibimiz ile üretime her zaman hazırız.

Kalite her zaman önceliğimizdir.
Laboratuvar

Tüm global markaların standartlarına göre üretim yapabiliyoruz. Laboratuvar teknolojimiz ve üretimlerimiz TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) ile beraber geliştirilmiştir. Tesisimizden çıkan her ürün, burada titizlikle standartlar çerçevesinde kontrol edildikten sonra müşterilerimize sunulmaktadır.

Büküm
Büküm Departmanı

Başta hitap ettiğimiz sektör olan "etiket" sektörünün temelini oluşturan, yüksek bükümlü ham ipliği ister levente sarılı ister bobin haliyle üretebilirken, diğer başlıca alanlarımızdan olan "dar dokuma ve çorap" sektörleri için kullanılan renkli naylon ipliklerin bükümünü alanında lider makine üreticilerinin teknolojilerini kullanarak Türkiye ve Mısır tesislerimizde gerçekleştiriyoruz.

25+ yıl üretim tecrübesi
Çözgü Departmanı

Avrupa'nın önde gelen makine üreticilerinin teknolojilerini kullanarak 25 yılı aşkın süreyle müşterilerimizin taleplerini karşılamaya devam etmekteyiz.